Skip to content

Wholesale store

Whatsapp Us

Whatsapp Us
  • Home
  • Catalog
  • Contact
  • Wholesale Buying
Cocovera - Home
  • Home
  • Catalog
  • Contact
  • Wholesale Buying
  • Account

    Join our email list

    Get exclusive deals and early access to new products.

    Marketing Office

    Cocovera Green Private Limited

    #41A, Gopal Complex, Kailash Nagar, Tharamangalam, Salem-636502.

    email : sales@cocoveragreen.com

    Contact/Whatsapp : +919345201592

    © 2026 Cocovera, Powered by Shopify
    • Privacy policy
    • Terms of service
    • Contact information
    Facebook
    Instagram

    Your cart is empty

    Have an account? Log in to check out faster.

    Continue shopping

    Search

    Products

    • Coco Peat Block 5kg High EC Destoner
      Coco Peat Block 5kg High EC Destoner

      Coco Peat Block 5kg High EC Destoner

      Rs. 340.00 Unit price Rs. 68.00/kg
    • Coco Peat Block 5kg High EC Sewed
      Coco Peat Block 5kg High EC Sewed

      Coco Peat Block 5kg High EC Sewed

      Rs. 220.00 Unit price Rs. 44.00/kg
    • Coco Peat Block 5kg High EC Unsewed
      Coco Peat Block 5kg High EC Unsewed

      Coco Peat Block 5kg High EC Unsewed

      Rs. 200.00 Unit price Rs. 40.00/kg
    • Coco Peat Block 5kg Low EC Sewed & Double Washed
      Coco Peat Block 5kg Low EC Sewed & Double Washed

      Coco Peat Block 5kg Low EC Sewed & Double Washed

      Rs. 400.00 Unit price Rs. 80.00/kg